J80026A0200
J80026A0200 Telegartner Inc
J80026A0200DP.PDF
Виробник: Telegartner Inc
Description: STX M12X1 CP D-COD. CAT.5 SCREW
Features: Backshell
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 4A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 4 (Data)
Orientation: D
Shell Size - Insert: M12-4
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Screw
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 0.197" ~ 0.315" (5.00mm ~ 8.00mm)
Material Flammability Rating: UL94 HB
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Brass and Zinc Die Cast
Shell Finish: Nickel
Primary Material: Metal
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STX M12X1 CP D-COD. CAT.5 SCREW, Features: Backshell, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 4A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 4 (Data), Orientation: D, Shell Size - Insert: M12-4, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Screw, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.197" ~ 0.315" (5.00mm ~ 8.00mm), Material Flammability Rating: UL94 HB, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass and Zinc Die Cast, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.