Продукція > JAE ELECTRONICS > JA3102A-32-J19PC-R
JA3102A-32-J19PC-R JAE Electronics
?topics_id=67287&ext_no=06&index=0&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT MALE 19P SILVER CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Black
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 19
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 32-J19
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Crimp
Cable Opening: 1.886" (47.90mm)
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Silver
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Zinc
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT MALE 19P SILVER CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Black, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 19, Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: 32-J19, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Crimp, Cable Opening: 1.886" (47.90mm), Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Zinc, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції JA3102A-32-J19PC-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JA3102A-32-J19PC-R Виробник : JAE Electronics ?topics_id=67287&ext_no=06&index=0&_lang=en Standard Circular Connector 19POS SILVER CRIMP RCPT MALE