Продукція > FERROCORE > JAS1322-2.55
JAS1322-2.55
JAS1322-2.55 FERROCORE
JAS SERIES.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Coils
Description: Air coil; SMD; 2.55nH; 1.6A; 5mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 2.55nH
Resistance: 5mΩ
Operating current: 1.6A
Q factor: 100
Test frequency: 800MHz
Resonant frequency: 8.2GHz
Case - mm: 1322
Type of inductor: air coil
на замовлення 1530 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Coils, Description: Air coil; SMD; 2.55nH; 1.6A; 5mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 2.55nH, Resistance: 5mΩ, Operating current: 1.6A, Q factor: 100, Test frequency: 800MHz, Resonant frequency: 8.2GHz, Case - mm: 1322, Type of inductor: air coil.