Продукція > FERROCORE > JAS1322-3.85
JAS1322-3.85
JAS1322-3.85 FERROCORE
Category: Coils
Description: Air coil; SMD; 3.85nH; 1.6A; 6mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 3.85nH
Resistance: 6mΩ
Operating current: 1.6A
Q factor: 100
Test frequency: 800MHz
Resonant frequency: 7.5GHz
Case - mm: 1322
Type of inductor: air coil
на замовлення 960 шт:
Написати відгук
Category: Coils, Description: Air coil; SMD; 3.85nH; 1.6A; 6mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 3.85nH, Resistance: 6mΩ, Operating current: 1.6A, Q factor: 100, Test frequency: 800MHz, Resonant frequency: 7.5GHz, Case - mm: 1322, Type of inductor: air coil.