Продукція > FERROCORE > JAS1340-12.55
JAS1340-12.55
JAS1340-12.55 FERROCORE
Category: Coils
Description: Air coil; SMD; 12.55nH; 1.6A; 14mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 12.55nH
Resistance: 14mΩ
Operating current: 1.6A
Q factor: 100
Test frequency: 800MHz
Resonant frequency: 4.6GHz
Case - mm: 1340
Type of inductor: air coil
на замовлення 1550 шт:
Написати відгук
Category: Coils, Description: Air coil; SMD; 12.55nH; 1.6A; 14mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 12.55nH, Resistance: 14mΩ, Operating current: 1.6A, Q factor: 100, Test frequency: 800MHz, Resonant frequency: 4.6GHz, Case - mm: 1340, Type of inductor: air coil.