JAS1340-5.6
JAS1340-5.6 FERROCORE
Category: Coils
Description: Air coil; SMD; 5.6nH; 1.6A; 9mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 5.6nH
Resistance: 9mΩ
Operating current: 1.6A
Q factor: 100
Test frequency: 800MHz
Resonant frequency: 5.6GHz
Case - mm: 1340
Type of inductor: air coil
на замовлення 310 шт:
Написати відгук
Category: Coils, Description: Air coil; SMD; 5.6nH; 1.6A; 9mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 5.6nH, Resistance: 9mΩ, Operating current: 1.6A, Q factor: 100, Test frequency: 800MHz, Resonant frequency: 5.6GHz, Case - mm: 1340, Type of inductor: air coil.