Продукція > FERROCORE > JAS1340-7.15
JAS1340-7.15
JAS1340-7.15 FERROCORE
Category: Coils
Description: Air coil; SMD; 7.15nH; 1.6A; 10mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 7.15nH
Resistance: 10mΩ
Operating current: 1.6A
Q factor: 100
Test frequency: 800MHz
Resonant frequency: 6GHz
Case - mm: 1340
Type of inductor: air coil
на замовлення 1285 шт:
Написати відгук
Category: Coils, Description: Air coil; SMD; 7.15nH; 1.6A; 10mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 7.15nH, Resistance: 10mΩ, Operating current: 1.6A, Q factor: 100, Test frequency: 800MHz, Resonant frequency: 6GHz, Case - mm: 1340, Type of inductor: air coil.