Продукція > FERROCORE > JAS1340-9.85
JAS1340-9.85
JAS1340-9.85 FERROCORE
Category: Coils
Description: Air coil; SMD; 9.85nH; 1.6A; 13mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 9.85nH
Resistance: 13mΩ
Operating current: 1.6A
Q factor: 100
Test frequency: 800MHz
Resonant frequency: 5.2GHz
Case - mm: 1340
Type of inductor: air coil
на замовлення 840 шт:
Написати відгук
Category: Coils, Description: Air coil; SMD; 9.85nH; 1.6A; 13mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 9.85nH, Resistance: 13mΩ, Operating current: 1.6A, Q factor: 100, Test frequency: 800MHz, Resonant frequency: 5.2GHz, Case - mm: 1340, Type of inductor: air coil.