JC10F-010A-V
JC10F-010A-V Aim Dynamics
JC10F-V.pdf
Виробник: Aim Dynamics
Description: 10MM CURRENT TRANS 10A:5VDC
Packaging: Bag
Package / Case: Module, Single Pass Through
Mounting Type: Free Hanging
Output: Ratiometric, 0V ~ 5V
Frequency: 50Hz ~ 60Hz
Accuracy: ±2%
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Response Time: 300ms
Sensor Type: Current Sensor
Linearity: ±2%
For Measuring: AC
Current - Sensing: 10A
Part Status: Active
Number of Channels: 1
на замовлення 124 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10MM CURRENT TRANS 10A:5VDC, Packaging: Bag, Package / Case: Module, Single Pass Through, Mounting Type: Free Hanging, Output: Ratiometric, 0V ~ 5V, Frequency: 50Hz ~ 60Hz, Accuracy: ±2%, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Response Time: 300ms, Sensor Type: Current Sensor, Linearity: ±2%, For Measuring: AC, Current - Sensing: 10A, Part Status: Active, Number of Channels: 1.