Продукція > JANTEK > JCB060303-100
JCB060303-100
JCB060303-100 JANTEK
JCB-series.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 10Ω; SMD; 500mA; 0201; R: 100mΩ
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 10Ω
Mounting: SMD
Operating current: 0.5A
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Resistance: 0.1Ω
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 10Ω; SMD; 500mA; 0201; R: 100mΩ, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 10Ω, Mounting: SMD, Operating current: 0.5A, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Resistance: 0.1Ω.