Продукція > JANTEK > JCB060303-121
JCB060303-121
JCB060303-121 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 120Ω; SMD; 200mA; 0201; R: 450mΩ
Resistance: 0.45Ω
Case - mm: 0603
Operating current: 0.2A
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 120Ω
на замовлення 14800 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 120Ω; SMD; 200mA; 0201; R: 450mΩ, Resistance: 0.45Ω, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Operating current: 0.2A, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 120Ω.