Продукція > JANTEK > JCB060303-221
JCB060303-221
JCB060303-221 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 220Ω; SMD; 200mA; 0201; R: 750mΩ
Mounting: SMD
Resistance: 0.75Ω
Operating current: 0.2A
Impedance at 100MHz: 220Ω
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 220Ω; SMD; 200mA; 0201; R: 750mΩ, Mounting: SMD, Resistance: 0.75Ω, Operating current: 0.2A, Impedance at 100MHz: 220Ω, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Type of ferrite: bead.