Продукція > JANTEK > JCB060303-300
JCB060303-300
JCB060303-300 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 30Ω; SMD; 300mA; 0201; R: 300mΩ
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Resistance: 0.3Ω
Mounting: SMD
Operating current: 0.3A
Impedance at 100MHz: 30Ω
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 30Ω; SMD; 300mA; 0201; R: 300mΩ, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Resistance: 0.3Ω, Mounting: SMD, Operating current: 0.3A, Impedance at 100MHz: 30Ω, Type of ferrite: bead.