Продукція > JANTEK > JCB060303-301
JCB060303-301
JCB060303-301 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 300Ω; SMD; 150mA; 0201; R: 900mΩ
Case - mm: 0603
Resistance: 0.9Ω
Impedance at 100MHz: 300Ω
Type of ferrite: bead
Operating current: 0.15A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 120
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 300Ω; SMD; 150mA; 0201; R: 900mΩ, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Resistance: 0.9Ω, Impedance at 100MHz: 300Ω, Type of ferrite: bead, Operating current: 0.15A.