Продукція > JANTEK > JCB060303-331
JCB060303-331
JCB060303-331 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 330Ω; SMD; 150mA; 0201; R: 900mΩ
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Resistance: 0.9Ω
Operating current: 0.15A
Impedance at 100MHz: 330Ω
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 120
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 330Ω; SMD; 150mA; 0201; R: 900mΩ, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Resistance: 0.9Ω, Operating current: 0.15A, Impedance at 100MHz: 330Ω, Type of ferrite: bead, Mounting: SMD.