Продукція > JANTEK > JCB100505-121
JCB100505-121
JCB100505-121 JANTEK
JCB-series.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 120Ω; SMD; 200mA; 0402; R: 500mΩ
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 0.5Ω
Operating current: 0.2A
Impedance at 100MHz: 120Ω
Type of ferrite: bead
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 120Ω; SMD; 200mA; 0402; R: 500mΩ, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 0.5Ω, Operating current: 0.2A, Impedance at 100MHz: 120Ω, Type of ferrite: bead.