Продукція > JANTEK > JCB100505-221
JCB100505-221
JCB100505-221 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 220Ω; SMD; 100mA; 0402; R: 700mΩ
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 0.7Ω
Mounting: SMD
Operating current: 0.1A
Impedance at 100MHz: 220Ω
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 220Ω; SMD; 100mA; 0402; R: 700mΩ, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 0.7Ω, Mounting: SMD, Operating current: 0.1A, Impedance at 100MHz: 220Ω, Type of ferrite: bead.