Продукція > JANTEK > JCB100505-300
JCB100505-300
JCB100505-300 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 30Ω; SMD; 500mA; 0402; R: 300mΩ
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 0.3Ω
Mounting: SMD
Operating current: 0.5A
Impedance at 100MHz: 30Ω
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 30Ω; SMD; 500mA; 0402; R: 300mΩ, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 0.3Ω, Mounting: SMD, Operating current: 0.5A, Impedance at 100MHz: 30Ω, Type of ferrite: bead.