Продукція > JANTEK > JCB100505-301
JCB100505-301
JCB100505-301 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 300Ω; SMD; 100mA; 0402; R: 800mΩ
Case - mm: 1005
Resistance: 0.8Ω
Impedance at 100MHz: 300Ω
Type of ferrite: bead
Operating current: 0.1A
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 300Ω; SMD; 100mA; 0402; R: 800mΩ, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 0.8Ω, Impedance at 100MHz: 300Ω, Type of ferrite: bead, Operating current: 0.1A.