Продукція > JANTEK > JCB160808-121
JCB160808-121
JCB160808-121 JANTEK
JCB-series.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 120Ω; SMD; 200mA; 0603; R: 200mΩ
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 120Ω
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Resistance: 0.2Ω
Case - mm: 1608
Operating current: 0.2A
на замовлення 3870 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 280
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 120Ω; SMD; 200mA; 0603; R: 200mΩ, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 120Ω, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Resistance: 0.2Ω, Case - mm: 1608, Operating current: 0.2A.