Продукція > JANTEK > JCB160808-300
JCB160808-300
JCB160808-300 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 30Ω; SMD; 400mA; 0603; R: 200mΩ
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 0.2Ω
Mounting: SMD
Operating current: 0.4A
Impedance at 100MHz: 30Ω
Type of ferrite: bead
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 280
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 30Ω; SMD; 400mA; 0603; R: 200mΩ, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 0.2Ω, Mounting: SMD, Operating current: 0.4A, Impedance at 100MHz: 30Ω, Type of ferrite: bead.