Продукція > JANTEK > JCB160808-301
JCB160808-301
JCB160808-301 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 300Ω; SMD; 200mA; 0603; R: 350mΩ
Case - mm: 1608
Resistance: 0.35Ω
Impedance at 100MHz: 300Ω
Type of ferrite: bead
Operating current: 0.2A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 210
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 300Ω; SMD; 200mA; 0603; R: 350mΩ, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 0.35Ω, Impedance at 100MHz: 300Ω, Type of ferrite: bead, Operating current: 0.2A.