Продукція > JANTEK > JCB201209-102
JCB201209-102
JCB201209-102 JANTEK
JCB-series.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 1kΩ; SMD; 200mA; 0805; R: 450mΩ
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating current: 0.2A
Resistance: 0.45Ω
Impedance at 100MHz: 1kΩ
Type of ferrite: bead
на замовлення 3840 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 120
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 1kΩ; SMD; 200mA; 0805; R: 450mΩ, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating current: 0.2A, Resistance: 0.45Ω, Impedance at 100MHz: 1kΩ, Type of ferrite: bead.