Продукція > JANTEK > JCB201209-221
JCB201209-221
JCB201209-221 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 220Ω; SMD; 200mA; 0805; R: 300mΩ
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 0.3Ω
Operating current: 0.2A
Impedance at 100MHz: 220Ω
Type of ferrite: bead
Mounting: SMD
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 220Ω; SMD; 200mA; 0805; R: 300mΩ, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.3Ω, Operating current: 0.2A, Impedance at 100MHz: 220Ω, Type of ferrite: bead, Mounting: SMD.