Продукція > JANTEK > JCB201209-300
JCB201209-300
JCB201209-300 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 30Ω; SMD; 300mA; 0805; R: 100mΩ
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 0.1Ω
Mounting: SMD
Operating current: 0.3A
Impedance at 100MHz: 30Ω
Type of ferrite: bead
на замовлення 3970 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 30Ω; SMD; 300mA; 0805; R: 100mΩ, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.1Ω, Mounting: SMD, Operating current: 0.3A, Impedance at 100MHz: 30Ω, Type of ferrite: bead.