Продукція > JANTEK > JCB201209A-601/2
JCB201209A-601/2
JCB201209A-601/2 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 600Ω; SMD; 2000mA; 0805; R: 150mΩ
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 600Ω
Mounting: SMD
Operating current: 2A
Resistance: 0.15Ω
Case - mm: 2012
Case - inch: 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 600Ω; SMD; 2000mA; 0805; R: 150mΩ, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 600Ω, Mounting: SMD, Operating current: 2A, Resistance: 0.15Ω, Case - mm: 2012, Case - inch: 0805.