Продукція > JANTEK > JCB321611-102
JCB321611-102
JCB321611-102 JANTEK
JCB-series.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 1kΩ; SMD; 350mA; 1206; R: 350mΩ
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 0.35Ω
Operating current: 0.35A
Impedance at 100MHz: 1kΩ
Type of ferrite: bead
Mounting: SMD
на замовлення 1880 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 1kΩ; SMD; 350mA; 1206; R: 350mΩ, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 0.35Ω, Operating current: 0.35A, Impedance at 100MHz: 1kΩ, Type of ferrite: bead, Mounting: SMD.