Продукція > JANTEK > JCB321611-151
JCB321611-151
JCB321611-151 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 150Ω; SMD; 300mA; 1206; R: 300mΩ
Resistance: 0.3Ω
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Operating current: 0.3A
Type of ferrite: bead
Case - mm: 3216
Impedance at 100MHz: 150Ω
на замовлення 2980 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 150Ω; SMD; 300mA; 1206; R: 300mΩ, Resistance: 0.3Ω, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Operating current: 0.3A, Type of ferrite: bead, Case - mm: 3216, Impedance at 100MHz: 150Ω.