Продукція > JANTEK > JCB321611-202
JCB321611-202
JCB321611-202 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 2kΩ; SMD; 100mA; 1206; R: 600mΩ
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 0.6Ω
Operating current: 0.1A
Impedance at 100MHz: 2kΩ
Type of ferrite: bead
Mounting: SMD
на замовлення 2970 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 2kΩ; SMD; 100mA; 1206; R: 600mΩ, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 0.6Ω, Operating current: 0.1A, Impedance at 100MHz: 2kΩ, Type of ferrite: bead, Mounting: SMD.