Продукція > JANTEK > JCB321611-310
JCB321611-310
JCB321611-310 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 31Ω; SMD; 500mA; 1206; R: 200mΩ
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 31Ω
Mounting: SMD
Operating current: 0.5A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 0.2Ω
на замовлення 2050 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 31Ω; SMD; 500mA; 1206; R: 200mΩ, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 31Ω, Mounting: SMD, Operating current: 0.5A, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 0.2Ω.