Продукція > JANTEK > JCB321611-601
JCB321611-601
JCB321611-601 JANTEK
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 600Ω; SMD; 200mA; 1206; R: 300mΩ
Mounting: SMD
Impedance at 100MHz: 600Ω
Operating current: 0.2A
Resistance: 0.3Ω
на замовлення 2280 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 600Ω; SMD; 200mA; 1206; R: 300mΩ, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Type of ferrite: bead, Mounting: SMD, Impedance at 100MHz: 600Ω, Operating current: 0.2A, Resistance: 0.3Ω.