Продукція > JANTEK > JCI1608-2R2K
JCI1608-2R2K
JCI1608-2R2K JANTEK
JCI-series.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 2.2uH; 15mA; R: 1.15Ω
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Inductance: 2.2µH
Operating current: 15mA
Resistance: 1.15Ω
Q factor: 35
Test frequency: 10MHz
Resonant frequency: 50MHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 2.2uH; 15mA; R: 1.15Ω, Type of inductor: ferrite, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Inductance: 2.2µH, Operating current: 15mA, Resistance: 1.15Ω, Q factor: 35, Test frequency: 10MHz, Resonant frequency: 50MHz.