Продукція > JANTEK > JCI1608-R68K
JCI1608-R68K
JCI1608-R68K JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 680nH; 35mA; R: 1.7Ω
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Inductance: 0.68µH
Operating current: 35mA
Resistance: 1.7Ω
Q factor: 15
Test frequency: 25MHz
Resonant frequency: 90MHz
на замовлення 3930 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 680nH; 35mA; R: 1.7Ω, Type of inductor: ferrite, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Inductance: 0.68µH, Operating current: 35mA, Resistance: 1.7Ω, Q factor: 15, Test frequency: 25MHz, Resonant frequency: 90MHz.