Продукція > JANTEK > JCI2012-6R8K
JCI2012-6R8K
JCI2012-6R8K JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 6.8uH; 15mA; R: 1Ω; A: 2mm; B: 0.5mm
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance:
Mounting: SMD
Inductance: 6.8µH
B dimension: 0.5mm
D dimension: 0.53mm
C dimension: 0.85mm
A dimension: 2mm
Operating current: 15mA
Q factor: 50
Test frequency: 4MHz
Resonant frequency: 29MHz
Type of inductor: ferrite
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 170
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ferrite; SMD; 0805; 6.8uH; 15mA; R: 1Ω; A: 2mm; B: 0.5mm, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 1Ω, Mounting: SMD, Inductance: 6.8µH, B dimension: 0.5mm, D dimension: 0.53mm, C dimension: 0.85mm, A dimension: 2mm, Operating current: 15mA, Q factor: 50, Test frequency: 4MHz, Resonant frequency: 29MHz, Type of inductor: ferrite.