JCT151-500R
Код товару: 174369
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Тиристори > Тиристори, діністори
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Аналог JCT151-500R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BT151-500R (JCT151-500R) BT151-500R (JCT151-500R)
Код товару: 32575
2 Додати до обраних Обраний товар
Виробник : NXP/JJM BT151-500Rdsa.pdf Тиристори > Тиристори, діністори
Корпус: TO-220
Uзакр,V: 500 V
Iвідкр,mA: 15 mA
Imax,A: 12 А