JDL36250
JDL36250 Square D
Виробник: Square D
Circuit Breakers Circuit breaker, PowerPacT J, 250A, 3 pole, 600VAC, 14kA, lugs, thermal magnetic, 80%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук