Продукція > IGUS > JEM-25-17-SP
JEM-25-17-SP
JEM-25-17-SP IGUS
EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: ball for spherical bearing; Øout: 52mm; iglidur® J
Manufacturer series: igubal®
Operating temperature: -50...90°C
Mechanical elements features: lubricant-free
Height: 17mm
Shaft diameter: 25mm
Outside diameter: 52mm
Material: iglidur® J
Type of bearing: ball for spherical bearing
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: ball for spherical bearing; Øout: 52mm; iglidur® J, Manufacturer series: igubal®, Operating temperature: -50...90°C, Mechanical elements features: lubricant-free, Height: 17mm, Shaft diameter: 25mm, Outside diameter: 52mm, Material: iglidur® J, Type of bearing: ball for spherical bearing.