Продукція > IGUS > JEM-50-24-SP
JEM-50-24-SP IGUS
EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: ball for spherical bearing; Øout: 90mm; iglidur® J
Type of bearing: ball for spherical bearing
Outside diameter: 90mm
Material: iglidur® J
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -50...90°C
Manufacturer series: igubal®
Height: 24mm
Shaft diameter: 50mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: ball for spherical bearing; Øout: 90mm; iglidur® J, Type of bearing: ball for spherical bearing, Outside diameter: 90mm, Material: iglidur® J, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Manufacturer series: igubal®, Height: 24mm, Shaft diameter: 50mm.