JFAM20N60C JIAENSEMI
Виробник: JIAENSEMI
Transistor N-Channel MOSFET; 600V; 30V; 500mOhm; 20A; 272W; -55°C ~ 150°C; JFAM20N60C JIAENSEMI TJFAM20n60c
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 55 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Transistor N-Channel MOSFET; 600V; 30V; 500mOhm; 20A; 272W; -55°C ~ 150°C; JFAM20N60C JIAENSEMI TJFAM20n60c, кількість в упаковці: 10 шт.