Продукція > JB CAPACITORS > JFGA2J333K000000B
JFGA2J333K000000B
JFGA2J333K000000B Jb Capacitors
JFG-Axial.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 0.033uF; 630VDC; Ø7x15.5mm; THT; ±10%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 33nF
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Operating temperature: -55...100°C
Leads: axial
Leads dimensions: Ø0.6x35mm
Body dimensions: Ø7x15.5mm
Diameter: 7mm
Height: 15.5mm
Max. operating voltage: 630V DC
на замовлення 1920 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 0.033uF; 630VDC; Ø7x15.5mm; THT; ±10%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 33nF, Tolerance: ±10%, Mounting: THT, Operating temperature: -55...100°C, Leads: axial, Leads dimensions: Ø0.6x35mm, Body dimensions: Ø7x15.5mm, Diameter: 7mm, Height: 15.5mm, Max. operating voltage: 630V DC.