Продукція > IGUS > JFM-0810-10
JFM-0810-10
JFM-0810-10 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 10mm
Internal diameter: 8mm
Length: 10mm
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 74
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 15mm
на замовлення 65 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 10mm; Øint: 8mm; L: 10mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 10mm, Internal diameter: 8mm, Length: 10mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 15mm.