Продукція > IGUS > JFM-110115-100
JFM-110115-100
JFM-110115-100 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 115mm; Øint: 110mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 115mm
Internal diameter: 110mm
Length: 0.1m
Operating temperature: -50...90°C
Version: with flange
Flange diameter: 123mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 115mm; Øint: 110mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 115mm, Internal diameter: 110mm, Length: 0.1m, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Flange diameter: 123mm.