Продукція > IGUS > JFM-1214-15
JFM-1214-15
JFM-1214-15 IGUS
iglidur-J-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 14mm; Øint: 12mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 14mm
Internal diameter: 12mm
Length: 15mm
Material: iglidur® J
Colour: yellow
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 74
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 20mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 14mm; Øint: 12mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 14mm, Internal diameter: 12mm, Length: 15mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 20mm.