Продукція > IGUS > JFM-1218-12
JFM-1218-12
JFM-1218-12 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 12mm
Version: with flange
Operating temperature: -50...90°C
Length: 12mm
Internal diameter: 12mm
Outside diameter: 18mm
Flange diameter: 24mm
Shore hardness: 74
Colour: yellow
на замовлення 21 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 12mm, Material: iglidur® J, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Version: with flange, Operating temperature: -50...90°C, Length: 12mm, Internal diameter: 12mm, Outside diameter: 18mm, Flange diameter: 24mm, Shore hardness: 74, Colour: yellow.