Продукція > IGUS > JFM-1618-17
JFM-1618-17
JFM-1618-17 IGUS
iglidur-J-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 16mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 18mm
Internal diameter: 16mm
Length: 17mm
Material: iglidur® J
Colour: yellow
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 74
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 24mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 18mm; Øint: 16mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 18mm, Internal diameter: 16mm, Length: 17mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 24mm.