Продукція > IGUS > JFM-1820-12
JFM-1820-12
JFM-1820-12 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 20mm; Øint: 18mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 20mm
Internal diameter: 18mm
Length: 12mm
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 74
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 26mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 20mm; Øint: 18mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 20mm, Internal diameter: 18mm, Length: 12mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 26mm.