Продукція > IGUS > JFM-2023-11
JFM-2023-11
JFM-2023-11 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 23mm; Øint: 20mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 23mm
Internal diameter: 20mm
Length: 11mm
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 74
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 30mm
на замовлення 17 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 23mm; Øint: 20mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 23mm, Internal diameter: 20mm, Length: 11mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 30mm.