Продукція > IGUS > JFM-3539-16
JFM-3539-16
JFM-3539-16 IGUS
iglidur-J-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 39mm; Øint: 35mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 39mm
Internal diameter: 35mm
Length: 16mm
Material: iglidur® J
Colour: yellow
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 74
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 47mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 39mm; Øint: 35mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 39mm, Internal diameter: 35mm, Length: 16mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 47mm.