Продукція > IGUS > JFM-4044-40
JFM-4044-40
JFM-4044-40 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 44mm; Øint: 40mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 44mm
Internal diameter: 40mm
Length: 40mm
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 74
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 52mm
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 44mm; Øint: 40mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 44mm, Internal diameter: 40mm, Length: 40mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 52mm.