Продукція > IGUS > JFM-5560-50
JFM-5560-50
JFM-5560-50 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 60mm; Øint: 55mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 60mm
Internal diameter: 55mm
Length: 50mm
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 74
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 68mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 60mm; Øint: 55mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 60mm, Internal diameter: 55mm, Length: 50mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 68mm.